סודה עדן דרושים אלקטרה דור 4 לשבת הוראות התקנה של מסנני מים ברז מידות המתקנים hi מיני בר 100 מסננים לפר11 מקור החיים שבת מי עדן תמי ארבע Таки бар נורת uv לבר מים של אלקטרה מגן אבנית שרות לקוחות מים מהברז
עדן טל המלצות של דיאטנית מי השתייה הטובים ביותר בישראל
 

מי השתייה הטובים ביותר בישראל

 

  - למרבה הצער, בישראל איכות מי השתייה היא כזו שמסננים חייבים להיות מותקנים בכל מקום, - אומר מנכ"ל "עדן טל" דמיטרי ניקונוב. - בבתים, בגני ילדים ובבתי חולים. רק אז נוכל לדבר על איכות אמיתית. אף אחד לא ישתכנע שהמים נקיים אם יש להם צבע וריח מובהק.

  "עדן טל" - אחת החברות הוותיקות והגדולות בישראל בתחום טיהור מי שתייה שמספקת שירות בשפה הרוסית. לאורך כל שנתי פעילותה, החברה מתמחה אך ורק במי שתייה, תוך אימוץ ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.

 

חברת עדן טל מתקינה מערכת טיהור מים לא רק בבתים אלא גם במשרדים, במסעדות, מעונות יום, מועדוני בריאות, מכוני יופי ובתי חולים.

  - הציוד המתקדם ומכלול המערכות האמינות לטיהור המים שמותקנים על ידי המומחים שלנו עומדים בדרישות ובתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר, המקיימים פיקוח קפדני ביותר על איכות המים ואמצעי הטיהור שלהם - טוען דמיטרי ניקונוב בסמכותיות. - המגוון הרחב של השירותים הניתנים על ידי החברה שלנו הוא הרבה יותר רחב מזה של החברות האחרות העוסקות בתחום. ההתאמה האישית של הציוד, סוגי הרכישות וחבילת האחריות תמיד עומדים בדרישות האינדיווידואליות של הלקוח.

מים שטוהרו ע"י הציוד שלנו עומדים בכל הדרישות ומשרתים את מטרתם - הם אינם מכילים מרכיבים מזיקים לגוף ובה בעת הם תוססים ועשירים בחמצן. וזה, בתורו, מהווה השפעה חיובית על חילוף החומרים. זה ידוע היטב ללקוחותינו - האנשים שאכפת להם מאיכות חייהם, שמעריכים הן את בריאותם והן את בריאותם של הקרובים שלהם.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם: *
טלפון: *
דוא"ל:
: *
הודעה: *
* שדות חובה
linkedin
© 1998 - 2019כל הזכויות שמורות ל"עדן טל"בניית אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים