מינרליזטור לא סננים לאלקטקה בר הצעת מחיר למיני בר הרדלס מחיר סודה עדן ניקוי מיני בר מאבנית ארר 3 החלפת למה מצפצף AQUATAL BAR 7205 דגם קשת הסבר מיני בר אקווה טל קלסיק החלפת סננים פתרון ביטול מים חמי מסנן מיקרון 10
עדן טל המלצות של דיאטנית 10 סיבות לשתות יותר מים
 

10 סיבות לשתות יותר מים

 

במשך אלפי שנים בני האדם הרוו את צמאתם במי שתייה רגילים. כיום מה לא מנסים כדי למצוא להם תחליף! רבים מאתנו אף לא מבינים עד כמה המים חיוניים לבריאותנו, יופינו וגופנו.

 הסיבות הבאות להגדלת הכמות היומית של מים רגילים – הן רק המובנות מאליהן. ובכן, מי שתייה איכותיים הם:

 

1. משפרים ומצעירים את העור 

האשה המודרנית מוציאה הון תועפות על מוצרי קוסמטיקה לטיפול בעור הפנים והגוף תוך התעלמות טוטלית מהתכשיר הזול והיעיל ביותר - המים. צריכה יומית קבועה של מי שתייה מובילה לשיפור בפעילות התאים, מעניקה לעור לחות מבפנים, משפרת את גמישותו ומונעת את התייבשותו.

 

2. מוציאים רעלים מהגוף 

 מים מסייעים בסילוק רעלים ממערכת העיכול. כפי שאתם יודעים, הכליות הן המסנן הטבעי של הגוף, ותכונה זו תלויה בכמות המים שהינך שותה.

 

3. מפחיתים את הסיכון להתקפי לב 

מחקר שנערך לאחרונה מצא כי בקרב אנשים ששותים לפחות 5 כוסות מים רגילים ביום, הסיכון להתקפי לב הינו נמוך יותר בהשוואה לאלו ששותים שתי כוסות מים ביום בלבד.

 

 4. מהווים "גריז" למפרקים ושרירים 

 מים הם החומר הבסיסי להיווצרות נוזל מיוחד שהוא סוג של "סיכה" למפרקים ושרירים.

ספורטאים (במיוחד אלה העוסקים בספורט שכרוך במאמץ קשה) יודעים כבר זמן רב כי מחסור במים בגוף גורם להתכווצויות שרירים. גם אם פעילותך הספורטיבית מסתכמת בהתעמלות בוקר, זכור כי על מנת למנוע התכווצויות שרירים חובה לשתות מים לפני, במהלך ואחרי הפעילות הגופנית.

 

 5. ממלאים אנרגיה 

 בממוצע, במהלך היום אדם מאבד כ- 10 (!) כוסות  של נוזלים (תוך הזעה, נשימה, הטלת שתן וצואה). אפילו התייבשות קלה ביותר עלולה לגרום לאובדן ריכוז, כאבי ראש, עצבנות ועייפות.

מים חיוניים לתפקד נכון של הגוף. רמת החמצן במערכת הדם תלויה ישירות בכמות המים שאנו שותים. ככל שיש יותר חמצן בגוף, כך נשרף יותר שומן שיוצר אנרגיה. כאשר כמות החמצן קטנה, הגוף אינו מסוגל "להיפטר" מהשומן ולהפוך אותו לאנרגיה.

 חוקרים רבים אשרו כי מים הינם חיוניים גם לתפקודו התקין של המוח.

 

6. תומכים במערכת העיכול

 

 מים מונעים לא רק עצירות אלא גם משתתפים בתהליך העיכול והיווצרות של תגובה כימית בתוך התהליך. הפחמימות והחלבונים שהגוף שלנו משתמש בם כמזון, נספגים ומועברים לתוך מערכת מחזור הדם באמצעות המים. בעזרת אותם המים הגוף מפריש שתן.

 

 7. מפחיתים את הסיכון למחלות וזיהומים 

 מחסור מים בגוף עלול להוביל למחלה מסוכנת - התייבשות תאים כרונית. תאי הגוף אינם מקבלים את כמות המים הדרושה אשר גורם לירידה בפעילותם ופותח דלת למחלות שונות בשל ההיתדרדרות הכללית של מערכת החיסון.

 

8. מווסתים את טמפרטורת הגוף 

 מים מווסתים את "מערכת הקירור" של גופנו. לאחר פעילות הספורט הספורטאים המיוזעים לעתים קרובות מסתערים על משקאות המכונים "משקאות ספורט". עם זאת, מומחים רבים מסכימים כי בתורתרמוסטט המים "עובדים" הרבה יותר טוב מהגזוזים המתוקים המתוקשרים.

 תתפלא, אבל המים הוא חומר מזין שהגוף שלנו דורש בלפניה הכל. 55% עד 75% ממשקלו של אדם בוגר ממוצע הם מים שהינם מעורבים בויסות החום.

 

 9. שורפים שומן ו"מפסלים" שרירים חדשים 

 כאמור, התייבשות גורמת להאטה בסינתזת החלבונים שהיא חיונית לתהליך היווצרות השריר. תהליך זה דורש המון אנרגיה. כמה שפחות קלוריות תשרפנה ותהפוכנה לאנרגיה ליצירת שריר חדש, כך יותר קלוריות ישארו בגופנו בצורת שומן-יתר.

 

10. משפרים את הבריאות הכללית 

 אל המשפט הידוע הנאמר ע"י הרופא לחולה שפעת - "...ולשתות הרבה נוזלים!" - יש להתייחס במלוא הרצינות. מים מסייעים בלשלוט על חום הגוף, מחדשים את מלאי הנוזלים ומוצאים ממנו הפרשות. זכור כי מי שתייה איכותיים צריכים להיות נקיים מכל זיהום, פעילים, חיים, מסוגלים לספוג מרכיבים מועילים.

 להזמנת מערכת טיהור המים הדרושה, לחץ על הקישור

 

 

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם: *
טלפון: *
דוא"ל:
: *
הודעה: *
* שדות חובה
linkedin
© 1998 - 2019כל הזכויות שמורות ל"עדן טל"בניית אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים