שם של הבעלים סודה תקלה במערכת UV כמה נורת uv לבר מים של אלקטרה אקווה טל פלטיניום הוראות HC20T- NE מיני בר פלטיניום שלושה ברזים לקמוס מבצע בית סנן מפריד שמן בשיטת daf hc2ot-n30 תקלה neviot מיני בר לשבת מינראליזטור super clasic החלפת מידות
עדן טל מחיר המים מיני בר יד שנייה
 

מיני בר יד שנייה

מסנני מים ( מיני בר ) הם הצעד האבולוציוני הבא בהתפתחותם של משפחת מכשירי המים מאז נפתרה בעיית התלות בספקי המים והצורך ברכישות הרגילות שלהם. המכשירים יותר יקרים, כיוון שהם מצוידים במערכת סינון משלהם שמחוברות ישירות לאספקת המים. אבל אחרי הכול, רק החיסכון בצריכת בקבוקי המים השנתית כבר מכסה על ההוצאות של קניית מסנני המים.

 

 

 

כמה מיני ברים "אימצו" את העיקרון של טיהור מים על ידי קרום אוסמוזה הפוך וקירור המשמש לסינון עדין, המנקה מהמים מיקרואורגניזמים לא רצויים , ריחות , כלור וזיהומים שונים.

 

כמעט כל מסנני המים (מיני ברים) נהיו קטנים. דבר זה אפשר להציבם על שולחני עבודה, דבר שבאופן דרמטי הרחיב את יעילותם והפך אותם לשמישים ונגישים יותר במקומות כמו הבית והמשרד. הקומפקטיות ואספקת המים השוטפת של המכשיר היו הגורם העיקרי למהפכה הטכנולוגית במיני בר.

 

 

החברה שלנו מציעה למכירה את מכשירי המיני בר יד שנייה ומי תצוגה במצב כמעט חדש. אנחנו גם נותנים להם גם  אחראיות. בנוסף העלות של מיני בר יד שנייה מתצוגה פחותה בהרבה מהמחיר של מיני בר חדש.

אתה מוזמן להתקשר אל החברה או להשאיר פרטים בדף הקשר ואנחנו נמצא עבורך את מכשיר המים (מיני בר) המתאים עבורך, גם מבחינת האיכות וגם מבחינת המחיר

 

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם: *
טלפון: *
דוא"ל:
: *
הודעה: *
* שדות חובה
linkedin
© 1998 - 2020כל הזכויות שמורות ל"עדן טל"בניית אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים