סנן לתמי בר Nirostal Super PRO שירות קליר בר הוראות החלפה למסנן K2010 אלקטרה בר מיני בר KLEAR-BAR מכונות קפה פרו סנני קו הגנת סנן כניסה הגנת ילדים התקן אטלנטיס בית סנן בר מים (PLATINUM 3 (4הוראות התקנה והפעלה סאניו אקו פרש פלטינום רגש
עדן טל מיני בר תקלות חלקי חילוף למיני בר
 

חלקי חילוף למיני בר

המיני בר או בר המים, בשמו השני, הוא המצאה שמשרתת אותנו היטב. ניתן לחמם בו מים להכנת משקאות חמים כמו קפה ותה, למשל, ובנוסף הוא מספק לנו מים קרים להנאתנו.

המיני בר גם חוסך מאיתנו את קניית בקבוקי השישיות וסחיבתם כל הדרך עד לבית, וכמו כן חוסך לנו את התשלום על כדי המים, תשלום שדורשים מתקני מים של חברות מים שונות.אך מה קורה כשאתם מגלים שהמיני בר שלכם מקולקל? או כבר לא נראה כל כך טוב, בלשון המעטה?

הפתרון הוא חלקי חילוף. פשוט צריך להחליף כמה מהחלקים החשובים של המיני בר (ולא את המיני בר כולו, דבר שחוסך כסף) והבעיה נפתרה.

 

החלקים שניתן להחליף הם:


1. תרמוסטט- הוא החלק השולט והאחראי על טמפרטורת המים של המיני בר.


2. מסנן מים/ פילטר- האביזר שדואג לסנן את המים מכל מיני חומרים מזיקים. לעיתים, כשהוא מתקלקל, אנו מסתכנים בחדירת רעלים למים שאנו שותים, מסיבה זו, חשוב להחליף אותו מידי פעם.


3. מנורת UV- מנורה זו, שיוצרת אור-אולטרא סגול במיני בר, אחראית על השמדת חיידקים שעלולים להימצא במי השתייה שלנו.


4. מינירליזטור- תפקידו הוא להוסיף למים כל מיני מינרלים חיוניים לגוף שלנו.


5. מקטין לחץ- חלק זה של המיני בר אחראי על מיתון לחץ גבוה מדי בבר המים. הלחץ הזה, יכול לגרום לקצר חשמלי או לנזילה ואם הדבר הזה קרה אצלכם, כדאי שתחליפו את מקטין הלחץ.


6. ידית למיני בר- הידית מונעת מגע עם ברז חם מידי, הדבר חשוב במיוחד כשהמיני בר נמצא בהישג ידם של ילדים קטנים.


7. ברז למיני בר- המקום ממנו המים יוצאים. חשוב שיהיה נוח לשימוש ויתאים למיני בר.


8. מפתח לבית סנן- זהו אינו חלק חילוף, אך הוא יעיל מאוד. מכיוון שצריך להחליף מסנני מים מדי פעם, חשוב שיהיה נוח לעשות זאת.  המפתח לבית סנן, מקל את תהליך ההחלפה.


לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות ממי שתייה בריאים וטעימים, עליכם להחליף מדי פעם חלק מחלקי המיני בר שלכם. חשוב לבדוק לפני הקנייה איזה חלק חילוף הכי מתאים והכי משתלם למיני בר האישי שלכם.

 


לקבלת מידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם: *
טלפון: *
דוא"ל:
: *
הודעה: *
* שדות חובה
linkedin
© 1998 - 2019כל הזכויות שמורות ל"עדן טל"בניית אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים