איך להפסיק חימום מים במתקן מסנן סנן לתמי 4 פילטר מים מרכזי ברזי מזיגה genereltbarhc20t03xn HC20T - N מעבדה התקנת מקור החיים חלפום מטריקס מי עדן HC20T -N קולר בר מים פלטינום בית ברז מזיגה hc20tc eden digital
עדן טל מים והבריאות שלנו המים אינם רק לשתייה: היוגים מי...
 

המים אינם רק לשתייה: היוגים מייעצים

 

  • כל בוקר שטפי את גרונך במים קרים – זהו אמצעי מעולה למניעת האנגינה. יש לעשות זאת רק כשאת בריאה לחלוטין. לאחר שהגרון החל לכאוב, פעולה זו עלולה רק להחמיר את המצב.
  • אחד הטיפולים האהובים על היוגים הוא שטיפת האף המכונה "ג'אלה נטי". השיטה הפשוטה ביותר היא לשאוב את המים אל תוך האף מהיד ולאחר-מכן להוציאם דרך הפה, אך אנשים רבים משתמשים בקומקומים מיוחדים. הליך זה מנקה היטב את האבק מתוך האף, מסיר דלקות, מחזק את הנימים, משפר את תפקוד תאי האפיתל. המים ל"ג'אלה נטי" צריכים להיות פושרים ומעט מומלחים. האזוטרים שביננו חושבים שהטיפול, בין היתר, עושה שטיפה אנרגטית למוח, ובעצם, למה לא?
  • לסובלים ממגוון המזהמים המצויים באוויר העירוני, היוגים ממליצים על שטיפת עיניים יומיומית במים רתוחים מצוננים. טבלי את פניך במים ותמצמצי כמה פעמים. היוגים ממליצים להוסיף למים טיפת דבש, מעט מיץ מלפפונים או מיצוי כמומיל.
  • מקלחת חמה\קרה – זהו אמצעי יעיל לאיזון האנרגיה. זוהי השיטה: מקלחת חמימה (כדי שהגוף יתרגל), אחר-כך חמה (כל עוד זה נעים), אחר-כך קרה (20-30 שניות), לאחר-מכן חמה (20-40 שניות), אחר-כך קרה (עד 60 שנ') ואז מקלחת קרה (כל עוד ההרגשה היא נעימה). היוגים ממליצים לא לנגב את הגוף במגבת אלא בידיים ומיד לאחר-מכן להתלבש.
לקבלת מידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם: *
טלפון: *
דוא"ל:
: *
הודעה: *
* שדות חובה
linkedin
© 1998 - 2019כל הזכויות שמורות ל"עדן טל"בניית אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים