החלפת מסננן פיךטירים התפלת מים אוסמוזה 6 שלבים אלקטרה אלקטרה בר ניקוי מיני בר מאבנית נורת uv לבר מים של אלקטרה החלפת בלון סודה מתקן מים קרים בלבד מכונות קפה הוראות החלפה למסנן K2010 ברזי מזיגה מסנן אלקארה בר סנן k-2010 מיני בר סופר דיגיטל מי נחל חרמון מכונות pru מסנן מיקרון 10
עדן טל מים והבריאות שלנו מומחי פיזיולוגיה: רוצים לשפר א...
 

מומחי פיזיולוגיה: רוצים לשפר את מצב הרוח? שתו מים

 

במקרים מסוימים, כדי לשפר את רוחנו מספיק לשתות קצת מים. פיזיולוגים אמריקאים מצאו כי אפילו התייבשות קלה, או כפי שהוא מכונה "רכה", עלולה להשפיע באופן שלילי על אופיו של אדם, לגרום לו להיות עצבני וכעסן יתר על המידה.


הפיזיולוג לורנס ארמסטרונג מאוניברסיטת קונטיקט מציין כי התייבשות משפיעה לרעה באותה מידה על מי שיושב כל היום מול המחשב והן על מי שמשתתף במרתון. ברגע שאדם מאבד 1-2 מאחוזי הלחות, מופיעים הסימנים הראשונים של צמאון ועייפות.


כחלק מניסוי  שנמשך 28 ימים, מתנדבים בגילאי 20-23 בילו 30 עד 40 דקות ביום על הליכון, ולאחר מכן נבדקו על קצב התגובה, ריכוז, ויכולות קוגניטיביות. החוקרים השוו את הממצאים של הבדיקות שנערכו לפני ואחרי העומס האירובי.


  הפיזיולוגים הגיעו למסקנה שהנשים הן אלה שסובלות מהתייבשות בצורה הקשה ביותר. חוסר נוזלים עלול לגרום אצלן לכאבי ראש ועייפות, הן מתקשות להתמקד במטרות, בעוד שאצל הגברים התייבשות יכולה לגרום לעצבנות וחרדה, זאת על-פי דברי האתר EmaxHealth המצטט את The Journal of Nutrition.

הפיזיולוגים מזכירים כי על-מנת לשמור על הבריאות חובה לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום. מה שמראה באם האדם שתה מספיק מים הוא צבע השתן שצריך להיות צהוב בהיר.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם: *
טלפון: *
דוא"ל:
: *
הודעה: *
* שדות חובה
linkedin
© 1998 - 2020כל הזכויות שמורות ל"עדן טל"בניית אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים