דיאטת מים

החברה המודרנית מכתיבה את חוקיה, ובקצב המטורף של חיינו אנו שוכחים לאכול ולשתות בזמן. התוצאה היא משקל עודף ובעיות בריאות רציניות. כאשר אנו נזכרים לאכול עקב תחושת רעב עזה, הנזק הוא די מינורי. לעומת זאת, כאשר אנחנו שוכחים לשתות, לעיתים אנו מסיבים לגופנו נזק בלתי-הפיך כתוצאה מהתייבשות. אלא שזוהי רק "התוצאה הסופית". בדרך אליה אנו נסבול מיתר לחץ דם, מיגרנות, ירידה בריכוז ויכולת לעבוד, התדרדרות בביצועים הספורטיביים, והכי חשוב אכילת יתר על המידה … את תחושת הצימאון אנו נוטים לפרש כתחושת הרעב.

באם נזניח את בריאותנו ולא נשתה באופן קבוע, אנו חושפים את עצמנו לסיכונים רבים, כגון סרטן מעיים ושלפוחית ​​שתן, אבנים בכליות, עצירות ובצקות, זיכרון נחלש, שחיקת מפרקים והשמנת יתר!

השמנת יתר כבר מזמן מוכרת כמחלה שגורמת ללחץ דם גבוה, סוכרת, כבד שומני, מחלות כלי דם ולב, בעיות פוריות ותופעות אחרות.

אין לסמוך על תחושת הצימאון בלבד

תחושת הצמאה נוצרת בילדות ונחלשת עם השנים. אבל על הרגלי השתייה ניתן להשפיע. כיוון שכ- 60% מהגוף שלנו הם מים, חובה להשלים את המרכיב הזה על בסיס יומי  ואף שעתי.

אנו מציעים דיאטת מים יעילה שנבדקה בפועל. אלה הם 3 השלבים של דיאטת המים:

 1. טיהור במים. 

טיפול זה יפטור אותך מעצירויות, בצקות ותופעות דומות.

הטיפול יעיל ביותר בשילוב עם טיפולי ניקוז הלימפה.

2. טיפול הבראתי (ירידה במשקל)

הטיפול יחליש את תחושת רעב, יגרום לירידה במשקל ופטור אותך ממיגרנה; יסייע באיזון הסוכרת (ובכך ימנע את סיבוכיה: עיוורון, אי-ספיקת כליות, אובדן תחושה, הפרעות במחזור הדם ואימפוטנציה), יוריד את רמת הכולסטרול, יפטור אותך מבעיות כבד ומעייפות כרונית. מזותרפיה משלימה באופן יוצא מן הכלל את הטיפול.

3. טיפול מונע

הטיפול ימנע תופעות, כגון: עלייה חוזרת במשקל (יסייע בלשמור על התוצאות שהושגו), גידולים סרטניים ובעיות במערכת השלד והשרירים, אובדן זיכרון. כמו-כן, הוא ישחזר את המאזן בין הנוזלים והאלקטרוליטים.

הימנעו מהרעבה! מדובר בתזונה מזינה ומאוזנת היטב!

לגבי מי שסובל מאי-ספיקת ריאות, כליות ולב, כמו גם מי שנוטל תרופות משתנות, עשויות לחול מגבלות. במקרים אלו, כמות הנוזלים היומית נקבעת ע"י הרופא.

מאמרים נוספים:

מערכות סינון מים - עדן טל

מה זה מסנני מים ?

https://youtu.be/-Zo0CEjVm0Y מים הם יסוד חיוני לקיום של הבריאות על פני כדור הארץ ואי אפשר בלעדיהם, בשנים האחרונות גם לא מסתפקים בני האדם רק בסתם מי

קרא עוד »

אוסמוזה של תא חי

התנאי ההכרחי לפעילותו התקינה של הגוף הוא אספקה של חומר אחד חשוב מאוד – מים. למרות שמים חיונים לחיי התא, אין לתא כל מערכת מיוחדת

קרא עוד »