מערכות טיהור מים

מערכות טיהור מים

מתקני ריכוך לזרימה רציפה של מים רכים ללא אבנית לשימוש ביתי ותעשייתי.

מה היא אבנית?
האבנית הינה התגבשות של מינרלים, בעיקר סידן ומגנזיום. אשר הומסו במים בעת חלחולם דרך שכבות הסלע בקרקע, המים בישראל, הינם מים קשים. כלומר מים המכילים ריכוז גבוה של מינרלים. ההבדלים בין רמות קשיות המים באזורים שונים תלוי בסוג הקרקע שדרכה מחלחלים המים ומשך זמן חלחול. ככל שהמים קשים יותר, נבחין בהתגבשות רבה יותר של אבנית.

נזקי אבנית?
האבנית נוטה להתגבש בעת חימום המים ועל כן הנזקים הקשים ביותר יתגלו במכשירים העושים שימוש במים חמים. את נזקיה ניתן לזהות בקלות רבה במספר מקומות בבית, אך אין זה אומר כי היא פוגעת רק במקומות אלו.
היכן נבחין באבנית בבית? סימני התגבשות אבנית על גוף החימום של הקומקום החשמלי ודודי המים, הכתמים הלבנים על הברזים, מקלחונים, הכיורים והמראות, כולם סימנים לקיומה של אבנית. נזקי האבנית אינם קוסמטיים בלבד, הם עולים לכם הרבה כסף. האבנית מקצרת את חיי הקומקום החשמלי, דוד השמש, מכונת הכביסה ומדיח הכלים, וגורמת לצריכת חשמל גבוהה בעשרות אחוזים.

יש פתרון לבעיות האבנית!

מרככי המים שפועלים בטכנולוגית חילוף יונים. המים המגיעים לביתנו, נכנסים למרכז המים ובאמצעות מצע שרף ייחודי מתבצע תהליך חילוף יוני סידן ומגנזיום ביוני נתרן. תהליך זה מבטיח את הוצאתה המוחלטת של האבנית מהמים והתוצאה היא מים רכים לחלוטין.

מערכות קירור מים

בעזרת מרכך המים:
* בקומקום ובמיחם לא תיווצר לעולם אבנית ולא יהיה צורך במסירי אבנית לסוגיהם.
* הצנרת תישאר נקייה כמו חדשה לעשרות שנים. ללא אבנית, חלודה, קורוזיה ונזקים אחרים.
* דוד החימום יאריך חיים, זמן ההמתנה למים חמים יתקצר משמעותית וחשבון החשמל יקטן באופן משמעותי.
* מכונת הכביסה תאריך חיים, הכביסה תצא רכה והבגדים ישמרו כחדשים ללא צורך בתוספת מרככים.
*הכלים יצאו מהמדיח מבריקים ,שקופים ונקיים ללא כתמי אבנית וגוף החימום ישמר לאורך זמן.

עדן טל - מערכות מים מתקדמות

מאמרים נוספים:

מערכות סינון מים - עדן טל

מה זה מסנני מים ?

https://youtu.be/-Zo0CEjVm0Y מים הם יסוד חיוני לקיום של הבריאות על פני כדור הארץ ואי אפשר בלעדיהם, בשנים האחרונות גם לא מסתפקים בני האדם רק בסתם מי

קרא עוד »

אוסמוזה של תא חי

התנאי ההכרחי לפעילותו התקינה של הגוף הוא אספקה של חומר אחד חשוב מאוד – מים. למרות שמים חיונים לחיי התא, אין לתא כל מערכת מיוחדת

קרא עוד »