עוברים לבית חדש? תתחדשו! חשוב שתדעו כי צנרת המים

תחדשו:)

צנרת המים בביתכם החדש אינה מוגנת מפני לכלוך וזיהומים אחרים, אך בפעולה פשוטה תוכלו לטפל בכך.

אז קודם כל באמת מזל טוב וברכות, מעבר לבית חדש הנו מקור לשמחה גדולה ולאושר(למרות ההוצאות). המידע להלן יעזור לכם לא  "לטבוע בים " של הצעות ולעשות את הבחירה הנכונה. תוכלו ללמוד על העלות של הציוד לטיפול באבנית במים , וכיצד לחסוך כמות ניכרת של זמן וכסף.
איזה סוג של בעיית מים יכולה לפגוע בבעלי הבתים ועצות נוספות הקשורות ישירות לצנרת.

• כמות גדולה של ברזל מומס במים. המים כל כך שקופים בהתחלה, אבל בעמידה או חימום הופכים לצבע צהבהב חום, הכתמים הופכים להיות חלודים על אביזרי האינסטלציה.
• קשיות גבוהה, נקבע על ידי כמות סידן מומס ומלחי מגנזיום. קשיחות זו היא גורם ידוע  בלתי מזיק יחסית בקנה מידה של קומקום, בנוסף לציוד לחימום מים (דודים), מכונות כביסה ומדיחי כלים, וכו', (כמו כן גם על הצינורות בקירות) מים חמים, שוברים את התהליך של מעבר החום.

התהליך גורם לקיצור בחיי המוצרים החשמליים, צריכת חשמל גבוהה, והכי חשוב למנוע מצבים לא נעימים שונים. טיפול נכון יבטיח לכם כ-90% הימנעות מתקלות והוצאת כספים מיותרת.

אל תטעו, העובדה שהמים צלולים אינה מעידה שלא לנקות אותם עוד יותר, המים בישראל הם 90% מבוססי מי תהום. זה מים מבארות עמוקים המאופיינים על ידי נוכחות של קשיחות ברזל גבוה, מימן גופרתי, כמו כן גם "זר" שלם של מזהמים שונים בהרכב הכימי שלהם ואת הסיכון של זיהום מיקרוביולוגית.
כמובן, את הריכוז המדויק של המזהמים יקבעו רק במעבדה כימית, אבל העובדה שמים אלו  מכילים ריכוזים גבוהים של קשיות ברזל, מימן גופרתי
לכן, לשהייה נוחה בבית החדש תצטרכו מערכת לטיהור מים בהיקף של לפחות:, מסנן, מרכך, ומסנן פנימי.
איזה סוג של מסנן מים תבחרו?
אז החיים שלך לאחר רכישת ציוד לטיהור המים היו מלאים- לא תלחם עם הציוד המותקן, המים יהיו נקיים. מומלץ לקרוא בעיון את המידע להלן.

לקוחות רבים מתקשים לקבל החלטה לטובת החברה. טיפול במערכות המוצעות של המים השונים בציוד ההרכב,טכנולוגית המחירים אם כי באופן שטחי לפעמים יכול להיות אותו הדבר.

על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה, אתה צריך קודם כל לדעת:

לא כל המסננים מסננים את המים בצורה נקייה ובאותה המידה (אך ברוב המקרים הם נורא דומים).

יש מעט חברות המציעות ללקוחותיהן פתרון אופטימלי שבאמת יפתור את בעיות המים, רוב החברות עושות זאת למכירה לפי חוקי המסחר.

אז, איך לבחור מסנן נכון?

בעזרת הטכנולוגיה שטרם החליטו האם היא הנכונה… מה הלאה?

לאחר שהחלטת המשימה החשובה ביותר – בחירת חברה מתאימה לצרכים שלך ובמחיר סביר.

חשוב לבדוק שלחברה יש אתר בית עדכני המאפשר יצירת קשר בדרכים שונות, שליחת בקשה דרך האתר תוכיח האם באמת נציג מטעמם קשוב לפניות ונותן מענה.

לחברה יש רישיון עסקי מתאים, אנשי צוות מקצועיים ומיומנים לביצוע העבודה, ויכולת לספק שרות אמין ומהיר. כל זאת במחיר שפוי.

מהיר – יעיל – מקצועי: זה המוטו שלנו!
כדי לברר זאת, אתם מוזמנים לפנות אלינו וליהנות משרות מהיר יעיל ואיכותי.
מתחילים לחסוך כסף ולשפר את הבריאות שלך עוד היום!

לאחרונה, עקב מקרים של זיוף ציוד, חומרים, והתחזות לנציגי עדן טל, אנו מבקשים מציבור הלקוחות לבקש תעודה מזהה של נציג עדן טל ולוודא טלפונית עם חברתנו על שליחת טכנאי לביתך(היה והגיע ללא תאום).

מקרים של זיוף

השיטה הנפוצה ביותר של זיוף של החברה ומוצריה הוא השימוש סדרה ייחודית של עדן טל המינוח עבור תיוג של מוצרים מבחוץ. כך נוכלים שהתחזו לעובדי עדן טל מכרו את המוצרים שלהם שאינם מוצרים של עדן טל.

למעשה מוכרים ציוד הקשור לשירותי חיטוי קרקע ובאיכות נמוכה מאד שאינם מתאימים לתקנים של מים לשתייה. שאינם מספקים ביצועים באיכות הנדרשת של מים מטוהרים.

החברה ממליצה לצרכנים עדן טל לבדוק את המקוריות של המוצר עדן טל, ולהימנע מקניית "אנלוגי"  .

מאמרים נוספים:

מערכות סינון מים - עדן טל

מה זה מסנני מים ?

https://youtu.be/-Zo0CEjVm0Y מים הם יסוד חיוני לקיום של הבריאות על פני כדור הארץ ואי אפשר בלעדיהם, בשנים האחרונות גם לא מסתפקים בני האדם רק בסתם מי

קרא עוד »

אוסמוזה של תא חי

התנאי ההכרחי לפעילותו התקינה של הגוף הוא אספקה של חומר אחד חשוב מאוד – מים. למרות שמים חיונים לחיי התא, אין לתא כל מערכת מיוחדת

קרא עוד »