ממיר אלקטרווליטים סקיילר מים מהברז מתקן מים קרים בלבד פילטירים מצב קולר מיני בר פרימיום 1 סננים לאלקטקה בר סנני קו ברז מים חמים דגם פלטינום 2 למה מצפצף פלוריד צ'ילר פתרון בעיות למים חמים גרינטל 0544386476 יידע 7205
עדן טל מחיר המים לקנות מיני בר בירושלים
 

לקנות מיני בר בירושלים

ירושלים  היא עיר הבירה של מדינת ישראל והעיר הגדולה ביותר בה, עם למעלה מ-800 אלף תושבים. בירושלים שוכנים מוסדות הממשל של ישראל: הכנסת, בית המשפט העליון, משכן הנשיא ובית ראש הממשלה  ומוסדות נוספות כמו כן גם המון סניפים מרכזיים של  חברות ארציות מסחריות שונות. ירושלים מגווננת במגזרים  סוציו דמוגרפיים שונים  אבל אחד מהדברים שמאחד את כולם  שימוש  במים!!!

 

חברת עדן טל  מציעה אין ספור אפשרויות ומגוון רעיונות עשיר אשר מטרתו לספק ללקוחותיה בירושלים  ובכל הארץ . עדן טל עוסקת בתחום המים  למעלה מ-15  שנים  ומשרתת אלפי לקוחות ביניהם: מרפאות ,גני ילדים, מוסדות שונים לגיל הרך, מסעדות .פאבים, מכבסות ,מוסכים מספרות ועוד עסקים רבים ובתי אב בכל רכבי הארץ  !!

 

 חברת עדן טל מערכות מספקת סוגים שונים של מתקני  שתייה  בירושלים  ובכל רחבי הארץ וקולרים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומוסדיים. נציגי המכירות המנוסים והמיומנים ישמחו להיפגש עם כל לקוח, להגיע אליו הביתה ולהציג בפניו את מכשירי המיני בר שעשויים לעניין אותו ולהתאים לו.

 

מיני בר, כמו שנאמר על החיים, מים הם מקור החיים מים הם המקור להכול, כבר בתקופה של התנ"ך אפשר לראות כמה ערך יש למים בכל אחד מהמקומות ולכל אחד מהאנשים.

אנשים שהיו בשבי ושרדו רק באמצעות מים, אוכל ניתן לשרוד עד שלושה חודשים, על מחקרים 5 ימים ללא מים לא ניתן לשרוד.

אפילו כשאנחנו צמים הדבר היחיד שחסר לנו באמת זה המים, תארו לכם ולא היה מים בעולם?

הבעיה שבמשך השנים יצרנו מפעלים, יצרנו מערכות ביוב, והרים שלמים של זבל שבו אוגרים הכול ושורפים הכול, יוצא מכך שהרבה מין המים מזוהמים היום.

בנוסף, אנחנו משתמשים במים לשימושים שונים, לפעמים אנחנו רוצים מים קרים כשקיץ ולא תמיד אנחנו זוכרים לשים בקבוק במקרר, ואז מתפשרים על מים פושרים, או שמוציאים קוביות קרח ובינתיים שמים בקבוק נוסף.

 

או שאנחנו רוצים שתייה חמה, קפה, תה וכו, וגם אז צריך למלא את הקומקום ולחכות שירתח.

מיני בר, הוא פתרון יעיל לכל אותם מחדלים קטנים שאנחנו פוגשים במשך הזמן בהתעסקות עם מים, מים חמים וקרים כל הזמן בכל רגע נתון במשך היום, המיני בר מחובר למים ומסנן את המים, ואין צורך גם בבקבוקים שצריך להחליף ולהזמין כל הזמן, כך שלמיני בר יש המון יתרונות יחסיים בשוק.

 

ואם אתה במשרד, ואתה עמוס בעבודה הדבר ואתה נמצא ביום חם, כל כמה זמן אתה רוצה לשתות כוס מים קרים, או אפילו להציע ללקוחות בזכות המיני בר זה זמין בכל רגע נתון.

מיני בר הוא חסכוני, יעיל, נגיש, לפי דעתי הוא מוצר חובה בכל בית וכל משרד, הוא חלק מהפיתוחים של הדור שהייתי מגדיר כחלק בלתי נפרד מחיי היום יום של האדם.

 

מיני בר miniKLEAR
מיני בר RIOTAL

Super Compact

בר מים PR - II

בר מים טורבו KESHET

בר מים + ATLANTIS IV

בר מים MAGNUM

בר מים (PLATINUM 3 (4

בר מים (PLATINUM 2 (2

מיני בר TG - V

בר מים SMART

MATRIX - III

בר מים KISAR

בר מים SANYO

בר מים BLUE

מיני בר PREMIUM

ברים ריצפתיים עם מיקרר

ברים ריצפתיים

 

 


לקבלת מידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם: *
טלפון: *
דוא"ל:
: *
הודעה: *
* שדות חובה
linkedin
© 1998 - 2020כל הזכויות שמורות ל"עדן טל"בניית אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים